Tag: telefon do 1000

    Głośniki Creative SB X Katana (51MF8245AA000)
    1095,00
    Asarto Do Hp 655 Magenta (As-H655M)
    18,95
    ATEN VGA EDID EMULATOR (2A130G)
    25,00
    LogiLink OR101B
    46,13
  • Wypełniacz
    Corsair Filtr mesh top obudowy Carbide Series 270R (CC8900110)
    23,90
    Dell KB216 Czarna (580ADHY)
    62,78
    Delock Ramka montażowa Slim SATA 5.25″ na 2.5” (62669)
    89,00
    LINDY Patchcord światłowodowy LC/ST OM3 50/125um Multimode 10m (46384)
    88,00
    Intellinet Światłowód krosowy LC-LC duplex 10m 50/125 OM3 wielomodowy (750097)
    80,00
    Kingston 8GB 2666MHz HyperX FURY Black CL16 (HX426C16FB28)
    219,00
    Nanoxia 8-Pin PCI-E przedłużacz 30cm, czerwony (900300022)
    38,79
    Green Cell AGM 12V 12Ah (AGM07)
    74,95