Tag: lego city

    Intel Core i5-7600K 3,8GHz BOX (BX80677I57600K)
    993,99
    PRISM Zamiennik dla Samsung CLP-500D7K Czarny (ZSLCLP500BKRP)
    26,12
    Cartridge Web do Kyocera TK5135 zamiennik TK-5135C Cyan (CW-K5135CN)
    262,40
    Supermicro SYS-2028U-TNR4T+
    9891,66
    Monitor iiyama 23,6″ ProLite X2481HS-B1
    649,00
    Raspberry Pi 3 Czarny – RB-Netzteil3-B
    47,13
    Logo ATA 100 ATA-ATA(3x) M/F 0.62m (24632)
    12,00
    StarTech USBPNLBFBM3
    28,38
    Qoltec Optic Patchcord LC/UPC – LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 20m (54330)
    18,00
    StarTech Kabel USB A – Micro B 1m (USB3CAUB1M)
    456,99
    Zebra Bateria Li-Ion do QLn420 (P1050667-016)
    447,98
    Netrack RJ45 kat. 5e FTP 0.25m żółty (BZPAT025FY)
    8,00