Tag: laptop

    Zyxel USG20VPNEU0101F
    1331,28
    PRISM Zamiennik dla OKI C8600 Żółty (ZOLC8600YRP)
    149,00
    IBM 300GB (49Y6176)
    349,32
    Raspberry Pi 3 Czarny – RB-Netzteil3-B
    47,13
    Kingston 8GB DDR3 (KCP313SD88)
    283,00
    INTEL Dual Band WLAN-AC 8265 M.2 WiFi adapter bulk (8265NGWMG)
    122,05
    Gembird Przedłużacz kabla zasilający serwerowy C19/C20 1,5M
    24,93
    Green Cell Bateria do E5420 E5520 E6420 E6520 E6540 11.1V 6 cell (3072004353)
    119,95
    Kabel FireWire 800/400 (IEEE 1394) 9/4 Lindy 30790 – 10m
    279,00
    Qoltec Optic Patchcord LC/UPC – LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 20m (54330)
    18,00
    LINDY VGA – VGA 3m Czarny (36394)
    88,00
    Ubiquiti UniFi Switch 8-Port 1x PoE Out 5-Pack (US85)
    2083,64