Qoltec Pigtail światłowodowy 12x SC/APC SM G657A2 2m (54362)

Qoltec Pigtail światłowodowy 12x SC/APC SM G657A2 2m (54362)

53,00

12X Pigtail SC/APC
SM G657A2 2M

Najważniejsze cechy

Typ światłowodu: jednomodowyTyp złącza: SC/APCTyp włókna światłowodowego: G657A2Długość: 2 mŚrednica: 0.9 mmZestaw 12 sztuk

Przeznaczenie

Niska tłumienność, wysoka reflaktancja Standardy polerowania: APC Kable LSOH Ceramiczna ferrula złączy Zgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754.

Opis

Pigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowych zakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo na kablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą do zakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych w przełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich oraz skrzynkach z polami komutacyjnymi. Tłumienność wtrąceniowa (IL):
Jednomodowe : 0,25 dBTłummienność odbiciowa (RL)Jednomodowe : APC ≥60dB

SKU: 755ed170ba50 Kategorie: , ,

Opis

12X Pigtail SC/APC
SM G657A2 2M

Najważniejsze cechy

Typ światłowodu: jednomodowyTyp złącza: SC/APCTyp włókna światłowodowego: G657A2Długość: 2 mŚrednica: 0.9 mmZestaw 12 sztuk

Przeznaczenie

Niska tłumienność, wysoka reflaktancja Standardy polerowania: APC Kable LSOH Ceramiczna ferrula złączy Zgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754.

Opis

Pigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowych zakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo na kablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą do zakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych w przełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich oraz skrzynkach z polami komutacyjnymi. Tłumienność wtrąceniowa (IL):
Jednomodowe : 0,25 dBTłummienność odbiciowa (RL)Jednomodowe : APC ≥60dB

Ceneo

Komputery

Akcesoria komputerowe

Kable i taśmy

Qoltec Pigtail światłowodowy 12x SC/APC SM G657A2 2m (54362)

, , , , , , , , , , , , , , , ,

yyyyy