Qoltec Pigtail LC/UPC SM 9/125 G652D 3m Biały (54098)

Qoltec Pigtail LC/UPC SM 9/125 G652D 3m Biały (54098)

6,46

Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 160
Wysokość w milimetrach 170
Głębokość w milimetrach 10
Rodzaj kabla Kabel
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Długość przewodu 3 m
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Brak
Rodzaj światłowodu Single-mode
Promień gięcia (min.) 125 μm
Wymiary
Średnica kabla: 0.9 mm

Kolor (wyliczeniowy) Niebieski
Pozostałe parametry
– Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych
– LSZH – zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów
– Produkt indywidualnie testowany
– Standard włókna: G652D
– Średnica rdzenia: 9/125 µm
– Powłoka: LSZH
– Tłumienność: 55 dB
– Opakowanie: Polybag

SKU: 77c76fc52256 Kategorie: , ,

Opis

Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 160
Wysokość w milimetrach 170
Głębokość w milimetrach 10
Rodzaj kabla Kabel
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Długość przewodu 3 m
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Brak
Rodzaj światłowodu Single-mode
Promień gięcia (min.) 125 μm
Wymiary
Średnica kabla: 0.9 mm

Kolor (wyliczeniowy) Niebieski
Pozostałe parametry
– Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych
– LSZH – zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów
– Produkt indywidualnie testowany
– Standard włókna: G652D
– Średnica rdzenia: 9/125 µm
– Powłoka: LSZH
– Tłumienność: 55 dB
– Opakowanie: Polybag

Ceneo

Komputery

Akcesoria komputerowe

Kable i taśmy

Qoltec Pigtail LC/UPC SM 9/125 G652D 3m Biały (54098)

, , , , , , , , , , , , , , ,

yyyyy