Qoltec Optic Patchcord SC/APC – SC/UPC simplex SM 9/125 G652D 7m (54293)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC – SC/UPC simplex SM 9/125 G652D 7m (54293)

12,15

Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle.
Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 200
Wysokość w milimetrach 250
Głębokość w milimetrach 10
Rodzaj kabla Kabel
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Długość przewodu 7 m
Złącza #1 Światłowód SC
Złącza #2 Światłowód SC
Rodzaj światłowodu Single-mode
Transmisja (kable) Simplex
Wymiary
Średnica kabla: 3.0 mm

Kolor (wyliczeniowy) Żółty
Pozostałe parametry
– Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych
– LSZH – zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów
– Produkt indywidualnie testowany
– Standard włókna: G652D
– Typ włókna: 9/125
– Średnica pola modu: 9 µm
– Średnica płaszcza włókna: 125 µm
– Powłoka: LSZH
– Tłumienność: 60 dB
– Element wzmacniający: Włókno aramidowe

SKU: 2ca769d6ecb6 Kategorie: , ,

Opis

Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle.
Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 200
Wysokość w milimetrach 250
Głębokość w milimetrach 10
Rodzaj kabla Kabel
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Długość przewodu 7 m
Złącza #1 Światłowód SC
Złącza #2 Światłowód SC
Rodzaj światłowodu Single-mode
Transmisja (kable) Simplex
Wymiary
Średnica kabla: 3.0 mm

Kolor (wyliczeniowy) Żółty
Pozostałe parametry
– Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych
– LSZH – zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów
– Produkt indywidualnie testowany
– Standard włókna: G652D
– Typ włókna: 9/125
– Średnica pola modu: 9 µm
– Średnica płaszcza włókna: 125 µm
– Powłoka: LSZH
– Tłumienność: 60 dB
– Element wzmacniający: Włókno aramidowe

Ceneo

Komputery

Akcesoria komputerowe

Kable i taśmy

Qoltec Optic Patchcord SC/APC – SC/UPC simplex SM 9/125 G652D 7m (54293)

, , , , , , , , , , , , , , ,

yyyyy