Qoltec Optic Patchcord SC/APC – SC/APC simplex SM 9/125 G652D 2m (54282)

Qoltec Optic Patchcord SC/APC – SC/APC simplex SM 9/125 G652D 2m (54282)

12,00

Długość kabla: 1 m
Informacje dodatkowe: Rodzaj złączy: SC/APC – SC/APC Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji da Produkt indywidualnie testowany Rodzaj patchcorda: Jednomodowy Średnica kabla: 3.0 mm Tłumienie: 60db Element wzmacniający: Włókna aramidowe
Kategoria kabla: G652D
Opis ogólny: Patchcord światłowodowy
Rodzaj produktu sieciowego: Okablowanie
Typ powłoki: LSZH
Typ przewodu: Światłowód jednomodowy 9/125

SKU: 06a972ac2cfe Kategorie: , ,

Opis

Długość kabla: 1 m
Informacje dodatkowe: Rodzaj złączy: SC/APC – SC/APC Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji da Produkt indywidualnie testowany Rodzaj patchcorda: Jednomodowy Średnica kabla: 3.0 mm Tłumienie: 60db Element wzmacniający: Włókna aramidowe
Kategoria kabla: G652D
Opis ogólny: Patchcord światłowodowy
Rodzaj produktu sieciowego: Okablowanie
Typ powłoki: LSZH
Typ przewodu: Światłowód jednomodowy 9/125

Ceneo

Komputery

Akcesoria komputerowe

Kable i taśmy

Qoltec Optic Patchcord SC/APC – SC/APC simplex SM 9/125 G652D 2m (54282)

, , , , , , , , , ,

yyyyy