Qoltec Optic Patchcord LC/UPC – SC/APC simplex SM 9/125 G652D 3m (54333)

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC – SC/APC simplex SM 9/125 G652D 3m (54333)

13,00

Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle.
Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Informacje o produkcie
Rodzaj kabla Kabel
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Długość przewodu 3 m
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Światłowód SC
Rodzaj światłowodu Single-mode
Transmisja (kable) Simplex
Wymiary
Średnica kabla: 3.0 mm

Kolor (wyliczeniowy) Wielokolorowy
Pozostałe parametry
– Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych
– LSZH – zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów
– Produkt indywidualnie testowany
– Typ włókna: 9/125
– Średnica pola modu: 9 µm
– Średnica płaszcza włókna: 125 µm
– Powłoka: LSZH
– Średnica kabla
– Opakowanie: Polybag

Opis

Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle.
Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Informacje o produkcie
Rodzaj kabla Kabel
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Długość przewodu 3 m
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Światłowód SC
Rodzaj światłowodu Single-mode
Transmisja (kable) Simplex
Wymiary
Średnica kabla: 3.0 mm

Kolor (wyliczeniowy) Wielokolorowy
Pozostałe parametry
– Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych
– LSZH – zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów
– Produkt indywidualnie testowany
– Typ włókna: 9/125
– Średnica pola modu: 9 µm
– Średnica płaszcza włókna: 125 µm
– Powłoka: LSZH
– Średnica kabla
– Opakowanie: Polybag

Ceneo

Komputery

Akcesoria komputerowe

Kable i taśmy

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC – SC/APC simplex SM 9/125 G652D 3m (54333)

asus rt-ac86u
, nikon action ex 10×50 cf
, phanteks eclipse p400
, sterowanie ogrzewaniem w domu

yyyyy