Qoltec Optic Patchcord LC/UPC – LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 0.5m (54323)

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC – LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 0.5m (54323)

9,14

Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle.
Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 200
Wysokość w milimetrach 250
Głębokość w milimetrach 5
Rodzaj kabla Kabel
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Długość przewodu 0.5 m
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Światłowód LC
Rodzaj światłowodu Single-mode
Transmisja (kable) Simplex
Wymiary
Średnica kabla: 3.0 mm

Kolor (wyliczeniowy) Wielokolorowy
Pozostałe parametry
– Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
– LSZH – zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
– Produkt indywidualnie testowany.
– Standard włókna: G652D
– Typ włókna: 9/125
– Średnica pola modu: 9 µm
– Średnica płaszcza włókna: 125 µm
– Powłoka: LSZH
– Opakowanie: Polybag

SKU: 3b200a4141aa Kategorie: , ,

Opis

Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle.
Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 200
Wysokość w milimetrach 250
Głębokość w milimetrach 5
Rodzaj kabla Kabel
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Długość przewodu 0.5 m
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Światłowód LC
Rodzaj światłowodu Single-mode
Transmisja (kable) Simplex
Wymiary
Średnica kabla: 3.0 mm

Kolor (wyliczeniowy) Wielokolorowy
Pozostałe parametry
– Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
– LSZH – zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
– Produkt indywidualnie testowany.
– Standard włókna: G652D
– Typ włókna: 9/125
– Średnica pola modu: 9 µm
– Średnica płaszcza włókna: 125 µm
– Powłoka: LSZH
– Opakowanie: Polybag

Ceneo

Komputery

Akcesoria komputerowe

Kable i taśmy

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC – LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 0.5m (54323)

, , , , , , , , , ,

yyyyy