Qoltec Adapter światłowodowy SC/UPC-FC/UPC (54153)

Qoltec Adapter światłowodowy SC/UPC-FC/UPC (54153)

5,40

Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-FC/UPC simplex SingleMode
Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach SC/UPC – FC/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami zespawanymi z kablem światłowodowym. Adaptery jednomodowe cechuje posiadanie ceramicznego elementu centrującego i jest on bardziej precyzyjnie wykonany niż adapter wielomodowy. Urządzenie może być stosowane w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.

Sygnał w światłowodzie jednomodowym nie rozprasza się, a strumień danych przesyła się równolegle do osi i dociera na koniec włókna w jednym modzie bez odbić.
Światłowody jednomodowe są idealnym rozwiązaniem do komunikacji światłowodowej na duże odległości, ponieważ sygnał może być transmitowany bez żadnego wzmacniania nawet do 100 km.

Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 35
Wysokość w milimetrach 70
Głębokość w milimetrach 15
Rodzaj kabla Adapter
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Złącza #1 Światłowód SC
Złącza #2 Światłowód FC
Rodzaj światłowodu Single-mode
Transmisja (kable) Simplex
Kolor (wyliczeniowy) Szary
Pozostałe parametry
– Tłumienność: <0.3 dB
– Obudowa: Metal
– Materiał: Ceramika
– Łatwa instalacja i obsługa adaptera.
– Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
– Opakowanie: Polybag

SKU: ad4c9518c85b Kategorie: , ,

Opis

Adapter światłowodowy hybrydowy SC/UPC-FC/UPC simplex SingleMode
Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach SC/UPC – FC/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami zespawanymi z kablem światłowodowym. Adaptery jednomodowe cechuje posiadanie ceramicznego elementu centrującego i jest on bardziej precyzyjnie wykonany niż adapter wielomodowy. Urządzenie może być stosowane w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.

Sygnał w światłowodzie jednomodowym nie rozprasza się, a strumień danych przesyła się równolegle do osi i dociera na koniec włókna w jednym modzie bez odbić.
Światłowody jednomodowe są idealnym rozwiązaniem do komunikacji światłowodowej na duże odległości, ponieważ sygnał może być transmitowany bez żadnego wzmacniania nawet do 100 km.

Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 35
Wysokość w milimetrach 70
Głębokość w milimetrach 15
Rodzaj kabla Adapter
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Złącza #1 Światłowód SC
Złącza #2 Światłowód FC
Rodzaj światłowodu Single-mode
Transmisja (kable) Simplex
Kolor (wyliczeniowy) Szary
Pozostałe parametry
– Tłumienność: <0.3 dB
– Obudowa: Metal
– Materiał: Ceramika
– Łatwa instalacja i obsługa adaptera.
– Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
– Opakowanie: Polybag

Ceneo

Komputery

Akcesoria komputerowe

Kable i taśmy

Qoltec Adapter światłowodowy SC/UPC-FC/UPC (54153)

, , , , , , , , , , , , , , , ,

yyyyy