Planet GS-4210-8P2T2S

Planet GS-4210-8P2T2S

1302,44

Planet GS-4210-8P2T2S Zarządzalny switch z 8 portami 10/100/1000 Mb/s 802.3at PoE, 2 portami 10/100/1000 Mb/s i 2 portami 100/1000X SFP

Idealny zarządzalny switch z PoE+

GS-4210-8P2T2S to zarządzalny gigabitowy switch z PoE+ nowej generacji, wyposażony w inteligentne funkcje PoE, które zapewnia większą dostępność w przypadku krytycznych instalacji biznesowych. Switch zapewnia podwójną skalowalność IPv6/IPv4 i obsługuje przełączanie L2/L4 z 8 portami 10/100/1000Base-T z zasilaniem 802.3at PoE+ 30 W, dodatkowe 2 porty Gigabitowe oraz 2 sloty 100/1000Base-X SFP. Każdy z 8 gigabitowych portów zapewnia 30 W mocy, co oznacza, że całkowity budżet urządzenia to aż 240 W i może być w całości wykorzystany przez różne urządzenia niezależnie od wybranej instalacji. Zapewnia to szybkie, bezpiecznie i niedrogie rozwiązanie Power over Ethernet do zasilania urządzeń w każdym systemie monitoringu IP w małych firmach i przedsiębiorstwach.

Wbudowane unikalne funkcje PoE do zarządzania podłączonymi urządzeniami

Jako zarządzalny switch PoE do zastosowań w monitoringu, sieciach bezprzewodowych oraz VoIP, GS-4210-8P2T2S oferuje specjalne funkcje zarządzania PoE:
PD Alive CheckPlanowane odzyskiwanie energiiHarmonogram PoEMonitorowanie zużycia PoE
Inteligentna funkcja Alive-Check

GS-4210-8P2T2S może monitorować status podłączonych urządzeń w czasie rzeczywistym poprzez korzystanie z polecenia ping. W sytuacji, kiedy podłączone urządzenie przestanie działać i odpowiadać, GS-4210-8P2T2S włączy ponownie zasilanie na tym porcie i przywróci podłączone urządzenie do działania. Zwiększa to znacznie niezawodność sieci i odciąża administratora.

Zaplanowane odzyskiwanie energii

GS-4210-8P2T2S pozwala każdemu podłączonemu urządzeniu PoE – kamerze IP lub bezprzewodowemu punktowi dostępowemu automatycznie wyłączyć i włączyć się o określonej godzinie każdego tygodnia. Zmniejsza to ryzyko awarii kamery lub punktu dostępowego związane z przepełnieniem bufora.

Harmonogram PoE, który zapewnia oszczędność energii

Poza wykorzystywaniem w sieciach monitoringu IP, GS-4210-8P2T2S może być używany do stworzenia dowolnej sieci PoE, w tym sieci VoIP oraz bezprzewodowych sieci LAN. Zgodnie z panującym na całym świecie trendem oszczędzania energii i ochrony środowiska, GS-4210-8P2T2S może skutecznie kontrolować bieżące zużycie energii. Funkcja „Harmonogram PoE” umożliwia włączenie lub wyłączenie zasilania PoE w każdym z portów oddzielnie w ustalonych odstępach czasu, co czyni tą funkcję skutecznym narzędziem do oszczędzania energii oraz pieniędzy.Zwiększa ona też bezpieczeństwo poprzez wyłączanie podłączonych urządzeń, które nie powinny być używane poza godzinami pracy.

Monitorowanie zużycia PoE

Dzięki wykresowi wykorzystania energii w czasie rzeczywistym, GS-4210-8P2T2S umożliwia administratorowi monitorowanie zużycia energii podłączonych urządzeń w czasie rzeczywistym, co zwiększa skuteczność zarządzania.

Konstrukcja pozbawiona wentylatora zapewnia bezgłośne działanie

Planet GS-4210-8P2T2S ma kompaktową metalową obudowę, a efektowny system wentylacji nie generuje hałasu. Inteligentny wentylator automatycznie kontroluje prędkość obrotową, aby obniżyć poziom hałasu i utrzymać niską temperaturę, zapewniając optymalne warunki pracy. GS-4210-8P2T2S jest w stanie działać niezawodnie, stabilnie i cicho w każdym środowisku, bez wpływu na wydajność.

Podwójna skalowalność IPv6/IPv4

Wsparcie protokołów IPv6 oraz IPv4 pomaga małym i średnim firmom w postawieniu pierwszego kroku w stronę nowego standardu IPv6 niewielkim kosztem, ponieważ dotychczas używane urządzenia nie muszą być wymieniane na nowsze, jeżeli ustawiona zostanie sieć IPv6 FTTx.

Solidne funkcje warstwy 2

GS-4210-8P2T2S obsługuje zaawansowane funkcje, takie jak dynamic link port aggregation, 802.1Q VLAN oraz Q-in-Q VLAN, protokół Spanning Tree (STP), Loop / BPDU Guard, IGMP Snooping i MLD Snooping. Agregacja portów pozwala na funkcjonowanie szybkich magistral, poprzez połączenie wielu portów. Dodatkowo protokół Link Layer Discovery (LLDP) to protokół warstwy 2, który umożliwia zdobycie informacji na temat urządzeń sąsiadujących w lokalnej domenie broadcast.

Skuteczna kontrola ruchu sieciowego

GS-4210-8P2T2S został wyposażony w solidną funkcję QoS do zarządzania ruchem w celu zwiększenia jakości działania usług transmisji głosu, video i danych dla klasy biznes. Funkcja obejmuje kontrolę transmisji broadcast / multicast, kontrolę przepustowości dla każdego portu oraz IP DSCO QoS. Gwarantuje to najlepszą wydajność dla VoIP i strumieniowej transmisji video, a także umożliwia przedsiębiorstwom pełne wykorzystanie ograniczonych zasobów sieciowych.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

GS-4210-8P2T2S oferuje kompleksową listę kontroli dostępu (ACL) IPv4/IPv6 warstwy 2 do warstwy 4, która zapewnia pełne bezpieczeństwo. Narzędzie to może być wykorzystywane do ograniczania dostępu do sieci poprzez blokowanie pakietów w oparciu o źródłowy i docelowy adres IP, porty TCP / UDP lub zdefiniowane aplikacje. Mechanizmy bezpieczeństwa zawierają również autoryzację użytkowników i urządzeń 802.1X opartą na portach, która może być wdrożona razem z RADIUS w celu zapewnienia bezpieczeństwa na poziomie portu i blokowania nieupoważnionych użytkowników. Funkcja chronionego portu zapobiega komunikacji pomiędzy brzegowymi portami, co gwarantuje prywatność wszystkim użytkownikom. Ponadto pozwala to na ograniczenie liczby urządzeń sieciowych na danym porcie.

Zaawansowane zabezpieczenia sieci

GS-4210-8P2T2S oferuje również DHCP Snooping, IP Source Guard i funkcję Dynamic ARP Inspection zapobiegające atakom IP snooping i usuwają pakiety ARP z nieprawidłowym adresem MAC. Administratorzy mogą konstruować dobrze zabezpieczone sieci w znacznie krótszym czasie.

Przyjazne i bezpieczne zarządzanie

Dla efektywnego zarządzania, GS-4210-8P2T2S został wyposażony w mechanizm zarządzania przez konsolę, www, Telnet oraz interfejs SNMP. Dzięki wbudowanemu interfejsowi zarządzania opartemu na sieci Web, GS-4210-8P2T2S oferuje łatwe w użyciu i konfiguracji oraz niezależne od platformy narzędzie. Obsługa standardu SNMP (Simple Network Management Protocol) pozwala na zarządzanie za pomocą dowolnego standardowego oprogramowania zarządzającego. Do zarządzania w trybie tekstowym switch oferuje Telnet i port konsoli. Ponadto GS-4210-8P2T2S zapewnia bezpieczeństwo poprzez wspieranie SSH, SSL i SNMPv3 – szyfrowanie zawartości pakietów podczas każdej sesji.

Elastyczne i rozszerzalne rozwiązanie

GS-4210-8P2T2S oferuje 2 dodatkowe Gigabitowe interfejsy TP 10/100/1000Base-T RJ-45, aby umożliwić podłączenie różnych urządzeń do sieci monitoringu, np. rejestratorów NVR, serwerów Video Streaming lub dysków NAS. Dzięki slotom SFP dual-speed możliwe jest również podłączenie transceivera światłowodowego 1000Base-SX/LX SFP (Smart Form-factor Pluggable), który pozwala na łączność z siecią szkieletową i centrum monitoringu w odległej lokalizacji. Odległość może wynosić od 550 m do 2 km (światłowód multi-mode) lub nawet 10/20/30/40/50/70/120 km (światłowód single-mode lub WDM). To rozwiązanie umożliwia stosowanie switcha w centrach danych przedsiębiorstw.

Inteligentny mechanizm diagnozy SFP

GS-4210-8P2T2S obsługuje funkcję SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor), która umożliwia łatwe monitorowanie parametrów pracy urządzenia SFP takich jak optyczna moc wejściowa/wyjściowa, temperatura, ładunek lasera i zasilanie transceivera w czasie rzeczywistym.

Specyfikacja techniczna
Porty miedziane 10 x 10/100/1000Base-T RJ45 porty Auto-MDI/MDI-X
Porty SFP/mini-GBIC 2 x 100/1000Base-X SFP interfaces with Port-11 to Port-12.
Supports 100/1000Mbps dual mode and DDM
Porty PoE 8 portów z 802.3at / af PoE Port-1 do Port-8
Konsola 1 x RS-232-to-RJ45 serial port (115200, 8, N, 1)
Artchitektura przełączania Store-and-Forward
Pojemność Switch Fabric 24Gbps / non-blocking
Przepustowość@64Bytes 17.76Mpps
Tabela adresów 8K entries
Shared Data Buffer 4.1 megabits
Kontrola przepływu IEEE 802.3x pause frame for full-duplex
Back pressure for half-duplex
Ramki Jumbo 10K bytes
Przycisk reset 5 sekund: przywrócenie ustawień fabrycznych
Sygnalizacja LED PWR, SYS, LNK/ACT, PoE w użyciu, 1000
Wymiary (Szer. x Głęb. x Wys.) 330 x 200 x 44.5 mm, wysokość 1U
Waga 2kg
Wymagania zasilania AC 100~240V, 50/60Hz, auto-sensing
Ochrona ESD 6KV DC
Pobór mocy / Generowana energia 320 W (maks.) / 1091.8 BTU
Obudowa Metalowa
Power over Ethernet
Standard PoE IEEE 802.3af / 802.3at PoE / PSE
Rodzaj zasilania PoE End-span
PoE Na port 56V DC, 30.8 W (maks.)
Oznaczenie pinów zasilania 1/2(+), 3/6(-)
Budżet PoE 240 W (maks.) @ 25 stopni C
200 W (maks.) @ 50 stopni C
Zasilanie urządzeń PoE PD @ 15.4 W 8 jednostek
Zasilanie urządzeń PoE PD @ 30 W 8 jednostek
Zarządzanie wartstwy 2
Port Mirroring TX / RX / both
Many-to-1 monitor
VLAN 802.1Q tagged-based VLAN
Up to 256 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs
802.1ad Q-in-Q tunneling
Voice VLAN
Protocol VLAN
Private VLAN (Protected port)
GVRP
Agregacja linków IEEE 802.3ad LACP and static trunk
Supports 8 groups of 8-port trunk
Spanning Tree Protocol STP / RSTP / MSTP
IGMP Snooping IGMP (v2/v3) Snooping
IGMP Querier
Up to 256 multicast groups
MLD Snooping MLD (v1/v2) Snooping, up to 256 multicast groups
Access Control List IPv4/IPv6 IP-based ACL / MAC-based ACL
QoS 8 mapping ID to 8 level priority queues
– Port number
– 802.1p priority
– 802.1Q VLAN tag
– DSCP field in IP packet
Traffic classification based, strict priority and WRR
Bezpieczeństwo IEEE 802.1X – Port-based authentication
Built-in RADIUS client to co-operate with RADIUS server
RADIUS / TACACS+ user access authentication
IP-MAC port binding
MAC filter
Static MAC address
DHCP Snooping and DHCP Option82
STP BPDU guard, BPDU filtering and BPDU forwarding
DoS attack prevention
ARP inspection
IP source guard
Funbkcje zarządzania
Podtsawowy interfejs zarządzania Przeglądarka / Telnet / SNMP v1, v2c
Firmware upgrade by HTTP / TFTP protocol through Ethernet network
Remote / Local Syslog
System log
LLDP protocol
SNTP
Interfejs zarządzania bezpieczeństwem SSH, SSL, SNMP v3
SNMP MIBs RFC 1213 MIB-II
RFC 1215 Generic Traps
RFC 1493 Bridge MIB
RFC 2674 Bridge MIB Extensions
RFC 2737 Entity MIB (Version 2)
RFC 2819 RMON (1, 2, 3, 9)
RFC 2863 Interface Group MIB
RFC 3635 Ethernet-like MIB
Zgodność z standardami
Zgodność z regulacjami FCC Part 15 Class A, CE
Spełaniane standardy IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX/100Base-FX
IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
IEEE 802.3ab Gigabit 1000T
IEEE 802.3x flow control and back pressure
IEEE 802.3ad port trunk with LACP
IEEE 802.1D Spanning Tree protocol
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree protocol
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree protocol
IEEE 802.1p Class of Service
IEEE 802.1Q VLAN tagging
IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
IEEE 802.1ab LLDP
IEEE 802.3af Power over Ethernet
IEEE 802.3at High Power over Ethernet
RFC 768 UDP
RFC 793 TFTP
RFC 791 IP
RFC 792 ICMP
RFC 2068 HTTP
RFC 1112 IGMP version 1
RFC 2236 IGMP version 2
RFC 3376 IGMP version 3
RFC 2710 MLD version 1
RFC 3810 MLD version 2
Warunki środowiskowe
Praca Temperatura: 0 ~ 50 stopni C
Wilgotność: 5 ~ 95% (bez kondensacji)
Przechowywanie Temperatura: -20 ~ 70 stopni C
Wilgotność: 5 ~ 95% (bez kondensacji)

Informacja dla zamawiających
GS-4210-8P2T2S 8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

Gwarancja: 3 lata

SKU: 56b27fbb48d2 Kategorie: , ,

Opis

Planet GS-4210-8P2T2S Zarządzalny switch z 8 portami 10/100/1000 Mb/s 802.3at PoE, 2 portami 10/100/1000 Mb/s i 2 portami 100/1000X SFP

Idealny zarządzalny switch z PoE+

GS-4210-8P2T2S to zarządzalny gigabitowy switch z PoE+ nowej generacji, wyposażony w inteligentne funkcje PoE, które zapewnia większą dostępność w przypadku krytycznych instalacji biznesowych. Switch zapewnia podwójną skalowalność IPv6/IPv4 i obsługuje przełączanie L2/L4 z 8 portami 10/100/1000Base-T z zasilaniem 802.3at PoE+ 30 W, dodatkowe 2 porty Gigabitowe oraz 2 sloty 100/1000Base-X SFP. Każdy z 8 gigabitowych portów zapewnia 30 W mocy, co oznacza, że całkowity budżet urządzenia to aż 240 W i może być w całości wykorzystany przez różne urządzenia niezależnie od wybranej instalacji. Zapewnia to szybkie, bezpiecznie i niedrogie rozwiązanie Power over Ethernet do zasilania urządzeń w każdym systemie monitoringu IP w małych firmach i przedsiębiorstwach.

Wbudowane unikalne funkcje PoE do zarządzania podłączonymi urządzeniami

Jako zarządzalny switch PoE do zastosowań w monitoringu, sieciach bezprzewodowych oraz VoIP, GS-4210-8P2T2S oferuje specjalne funkcje zarządzania PoE:
PD Alive CheckPlanowane odzyskiwanie energiiHarmonogram PoEMonitorowanie zużycia PoE
Inteligentna funkcja Alive-Check

GS-4210-8P2T2S może monitorować status podłączonych urządzeń w czasie rzeczywistym poprzez korzystanie z polecenia ping. W sytuacji, kiedy podłączone urządzenie przestanie działać i odpowiadać, GS-4210-8P2T2S włączy ponownie zasilanie na tym porcie i przywróci podłączone urządzenie do działania. Zwiększa to znacznie niezawodność sieci i odciąża administratora.

Zaplanowane odzyskiwanie energii

GS-4210-8P2T2S pozwala każdemu podłączonemu urządzeniu PoE – kamerze IP lub bezprzewodowemu punktowi dostępowemu automatycznie wyłączyć i włączyć się o określonej godzinie każdego tygodnia. Zmniejsza to ryzyko awarii kamery lub punktu dostępowego związane z przepełnieniem bufora.

Harmonogram PoE, który zapewnia oszczędność energii

Poza wykorzystywaniem w sieciach monitoringu IP, GS-4210-8P2T2S może być używany do stworzenia dowolnej sieci PoE, w tym sieci VoIP oraz bezprzewodowych sieci LAN. Zgodnie z panującym na całym świecie trendem oszczędzania energii i ochrony środowiska, GS-4210-8P2T2S może skutecznie kontrolować bieżące zużycie energii. Funkcja „Harmonogram PoE” umożliwia włączenie lub wyłączenie zasilania PoE w każdym z portów oddzielnie w ustalonych odstępach czasu, co czyni tą funkcję skutecznym narzędziem do oszczędzania energii oraz pieniędzy.Zwiększa ona też bezpieczeństwo poprzez wyłączanie podłączonych urządzeń, które nie powinny być używane poza godzinami pracy.

Monitorowanie zużycia PoE

Dzięki wykresowi wykorzystania energii w czasie rzeczywistym, GS-4210-8P2T2S umożliwia administratorowi monitorowanie zużycia energii podłączonych urządzeń w czasie rzeczywistym, co zwiększa skuteczność zarządzania.

Konstrukcja pozbawiona wentylatora zapewnia bezgłośne działanie

Planet GS-4210-8P2T2S ma kompaktową metalową obudowę, a efektowny system wentylacji nie generuje hałasu. Inteligentny wentylator automatycznie kontroluje prędkość obrotową, aby obniżyć poziom hałasu i utrzymać niską temperaturę, zapewniając optymalne warunki pracy. GS-4210-8P2T2S jest w stanie działać niezawodnie, stabilnie i cicho w każdym środowisku, bez wpływu na wydajność.

Podwójna skalowalność IPv6/IPv4

Wsparcie protokołów IPv6 oraz IPv4 pomaga małym i średnim firmom w postawieniu pierwszego kroku w stronę nowego standardu IPv6 niewielkim kosztem, ponieważ dotychczas używane urządzenia nie muszą być wymieniane na nowsze, jeżeli ustawiona zostanie sieć IPv6 FTTx.

Solidne funkcje warstwy 2

GS-4210-8P2T2S obsługuje zaawansowane funkcje, takie jak dynamic link port aggregation, 802.1Q VLAN oraz Q-in-Q VLAN, protokół Spanning Tree (STP), Loop / BPDU Guard, IGMP Snooping i MLD Snooping. Agregacja portów pozwala na funkcjonowanie szybkich magistral, poprzez połączenie wielu portów. Dodatkowo protokół Link Layer Discovery (LLDP) to protokół warstwy 2, który umożliwia zdobycie informacji na temat urządzeń sąsiadujących w lokalnej domenie broadcast.

Skuteczna kontrola ruchu sieciowego

GS-4210-8P2T2S został wyposażony w solidną funkcję QoS do zarządzania ruchem w celu zwiększenia jakości działania usług transmisji głosu, video i danych dla klasy biznes. Funkcja obejmuje kontrolę transmisji broadcast / multicast, kontrolę przepustowości dla każdego portu oraz IP DSCO QoS. Gwarantuje to najlepszą wydajność dla VoIP i strumieniowej transmisji video, a także umożliwia przedsiębiorstwom pełne wykorzystanie ograniczonych zasobów sieciowych.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

GS-4210-8P2T2S oferuje kompleksową listę kontroli dostępu (ACL) IPv4/IPv6 warstwy 2 do warstwy 4, która zapewnia pełne bezpieczeństwo. Narzędzie to może być wykorzystywane do ograniczania dostępu do sieci poprzez blokowanie pakietów w oparciu o źródłowy i docelowy adres IP, porty TCP / UDP lub zdefiniowane aplikacje. Mechanizmy bezpieczeństwa zawierają również autoryzację użytkowników i urządzeń 802.1X opartą na portach, która może być wdrożona razem z RADIUS w celu zapewnienia bezpieczeństwa na poziomie portu i blokowania nieupoważnionych użytkowników. Funkcja chronionego portu zapobiega komunikacji pomiędzy brzegowymi portami, co gwarantuje prywatność wszystkim użytkownikom. Ponadto pozwala to na ograniczenie liczby urządzeń sieciowych na danym porcie.

Zaawansowane zabezpieczenia sieci

GS-4210-8P2T2S oferuje również DHCP Snooping, IP Source Guard i funkcję Dynamic ARP Inspection zapobiegające atakom IP snooping i usuwają pakiety ARP z nieprawidłowym adresem MAC. Administratorzy mogą konstruować dobrze zabezpieczone sieci w znacznie krótszym czasie.

Przyjazne i bezpieczne zarządzanie

Dla efektywnego zarządzania, GS-4210-8P2T2S został wyposażony w mechanizm zarządzania przez konsolę, www, Telnet oraz interfejs SNMP. Dzięki wbudowanemu interfejsowi zarządzania opartemu na sieci Web, GS-4210-8P2T2S oferuje łatwe w użyciu i konfiguracji oraz niezależne od platformy narzędzie. Obsługa standardu SNMP (Simple Network Management Protocol) pozwala na zarządzanie za pomocą dowolnego standardowego oprogramowania zarządzającego. Do zarządzania w trybie tekstowym switch oferuje Telnet i port konsoli. Ponadto GS-4210-8P2T2S zapewnia bezpieczeństwo poprzez wspieranie SSH, SSL i SNMPv3 – szyfrowanie zawartości pakietów podczas każdej sesji.

Elastyczne i rozszerzalne rozwiązanie

GS-4210-8P2T2S oferuje 2 dodatkowe Gigabitowe interfejsy TP 10/100/1000Base-T RJ-45, aby umożliwić podłączenie różnych urządzeń do sieci monitoringu, np. rejestratorów NVR, serwerów Video Streaming lub dysków NAS. Dzięki slotom SFP dual-speed możliwe jest również podłączenie transceivera światłowodowego 1000Base-SX/LX SFP (Smart Form-factor Pluggable), który pozwala na łączność z siecią szkieletową i centrum monitoringu w odległej lokalizacji. Odległość może wynosić od 550 m do 2 km (światłowód multi-mode) lub nawet 10/20/30/40/50/70/120 km (światłowód single-mode lub WDM). To rozwiązanie umożliwia stosowanie switcha w centrach danych przedsiębiorstw.

Inteligentny mechanizm diagnozy SFP

GS-4210-8P2T2S obsługuje funkcję SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor), która umożliwia łatwe monitorowanie parametrów pracy urządzenia SFP takich jak optyczna moc wejściowa/wyjściowa, temperatura, ładunek lasera i zasilanie transceivera w czasie rzeczywistym.

Specyfikacja techniczna
Porty miedziane 10 x 10/100/1000Base-T RJ45 porty Auto-MDI/MDI-X
Porty SFP/mini-GBIC 2 x 100/1000Base-X SFP interfaces with Port-11 to Port-12.
Supports 100/1000Mbps dual mode and DDM
Porty PoE 8 portów z 802.3at / af PoE Port-1 do Port-8
Konsola 1 x RS-232-to-RJ45 serial port (115200, 8, N, 1)
Artchitektura przełączania Store-and-Forward
Pojemność Switch Fabric 24Gbps / non-blocking
Przepustowość@64Bytes 17.76Mpps
Tabela adresów 8K entries
Shared Data Buffer 4.1 megabits
Kontrola przepływu IEEE 802.3x pause frame for full-duplex
Back pressure for half-duplex
Ramki Jumbo 10K bytes
Przycisk reset 5 sekund: przywrócenie ustawień fabrycznych
Sygnalizacja LED PWR, SYS, LNK/ACT, PoE w użyciu, 1000
Wymiary (Szer. x Głęb. x Wys.) 330 x 200 x 44.5 mm, wysokość 1U
Waga 2kg
Wymagania zasilania AC 100~240V, 50/60Hz, auto-sensing
Ochrona ESD 6KV DC
Pobór mocy / Generowana energia 320 W (maks.) / 1091.8 BTU
Obudowa Metalowa
Power over Ethernet
Standard PoE IEEE 802.3af / 802.3at PoE / PSE
Rodzaj zasilania PoE End-span
PoE Na port 56V DC, 30.8 W (maks.)
Oznaczenie pinów zasilania 1/2(+), 3/6(-)
Budżet PoE 240 W (maks.) @ 25 stopni C
200 W (maks.) @ 50 stopni C
Zasilanie urządzeń PoE PD @ 15.4 W 8 jednostek
Zasilanie urządzeń PoE PD @ 30 W 8 jednostek
Zarządzanie wartstwy 2
Port Mirroring TX / RX / both
Many-to-1 monitor
VLAN 802.1Q tagged-based VLAN
Up to 256 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs
802.1ad Q-in-Q tunneling
Voice VLAN
Protocol VLAN
Private VLAN (Protected port)
GVRP
Agregacja linków IEEE 802.3ad LACP and static trunk
Supports 8 groups of 8-port trunk
Spanning Tree Protocol STP / RSTP / MSTP
IGMP Snooping IGMP (v2/v3) Snooping
IGMP Querier
Up to 256 multicast groups
MLD Snooping MLD (v1/v2) Snooping, up to 256 multicast groups
Access Control List IPv4/IPv6 IP-based ACL / MAC-based ACL
QoS 8 mapping ID to 8 level priority queues
– Port number
– 802.1p priority
– 802.1Q VLAN tag
– DSCP field in IP packet
Traffic classification based, strict priority and WRR
Bezpieczeństwo IEEE 802.1X – Port-based authentication
Built-in RADIUS client to co-operate with RADIUS server
RADIUS / TACACS+ user access authentication
IP-MAC port binding
MAC filter
Static MAC address
DHCP Snooping and DHCP Option82
STP BPDU guard, BPDU filtering and BPDU forwarding
DoS attack prevention
ARP inspection
IP source guard
Funbkcje zarządzania
Podtsawowy interfejs zarządzania Przeglądarka / Telnet / SNMP v1, v2c
Firmware upgrade by HTTP / TFTP protocol through Ethernet network
Remote / Local Syslog
System log
LLDP protocol
SNTP
Interfejs zarządzania bezpieczeństwem SSH, SSL, SNMP v3
SNMP MIBs RFC 1213 MIB-II
RFC 1215 Generic Traps
RFC 1493 Bridge MIB
RFC 2674 Bridge MIB Extensions
RFC 2737 Entity MIB (Version 2)
RFC 2819 RMON (1, 2, 3, 9)
RFC 2863 Interface Group MIB
RFC 3635 Ethernet-like MIB
Zgodność z standardami
Zgodność z regulacjami FCC Part 15 Class A, CE
Spełaniane standardy IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX/100Base-FX
IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
IEEE 802.3ab Gigabit 1000T
IEEE 802.3x flow control and back pressure
IEEE 802.3ad port trunk with LACP
IEEE 802.1D Spanning Tree protocol
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree protocol
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree protocol
IEEE 802.1p Class of Service
IEEE 802.1Q VLAN tagging
IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
IEEE 802.1ab LLDP
IEEE 802.3af Power over Ethernet
IEEE 802.3at High Power over Ethernet
RFC 768 UDP
RFC 793 TFTP
RFC 791 IP
RFC 792 ICMP
RFC 2068 HTTP
RFC 1112 IGMP version 1
RFC 2236 IGMP version 2
RFC 3376 IGMP version 3
RFC 2710 MLD version 1
RFC 3810 MLD version 2
Warunki środowiskowe
Praca Temperatura: 0 ~ 50 stopni C
Wilgotność: 5 ~ 95% (bez kondensacji)
Przechowywanie Temperatura: -20 ~ 70 stopni C
Wilgotność: 5 ~ 95% (bez kondensacji)

Informacja dla zamawiających
GS-4210-8P2T2S 8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

Gwarancja: 3 lata

Ceneo

Komputery

Serwery i urządzenia sieciowe

Switche i huby

Planet GS-4210-8P2T2S

, , , ,

yyyyy